Proč jsou kruhy stále tak oblíbené

Kruh je považován za mystický tvar a možná i díky nějakému kouzlu se mu podařilo získat takovou dlouhodobou oblibu. Spíše se ale staly kruhové náušnice tolik oblíbené pro svou univerzální slušivost. Náušnice kruhy jsou také velice variabilní. S kruhy se můžete vyřádit, navíc u nás v e-shopu jsou kruhy z chirurgické oceli za velice příznivé ceny.

Zdá se vám, že je kruh jednotvárný?

Náušnice kruhy právě nikdy jednotvárné nejsou. Tenké nezdobené kruhy jsou označovány jako klasika, nicméně ani zde není tak jednoznačný výsledek. Mohou to totiž být malé kroužky, středně velké kruhy, nebo dokonce kruhy obrovských rozměrů, které jsou velmi extravagantní. A s variabilitou nekončíme jen u velikosti.

Kruhové náušnice mají také různou šířku od těch tenkých až po vysloveně masivní kruhy. Dále mohou být kruhové náušnice zdobené kameny po celém obvodu, nebo jedním kamenem či přívěskem pro jemnější efekt. Nemusí být ani z hladkého kovu, mohou být zdobené různými rytinami.

Kroužky pro všechny ženy

Jsou ženy, které se bojí experimentovat, protože si nejsou jisté, jaké náušnice by jim slušely. Menší kroužky z chirurgické oceli sluší všem typům žen, nezáleží na tvaru obličeje ani délce vlasů. Samozřejmě, pokud mají být menší náušnice u dlouhovlásek vidět, je potřeba vlasy vyčesat, nebo dát za uši. I ocelové kroužky mají spoustu variant, od malinkých a jednoduchých až po širší a třeba i zdobené kroužky.

Kroužky z chirurgické oceli jsou však vždy dostatečně výrazné na to, abyste si nepřipadala neozdobená. Kroužky z oceli nevolí jen ostýchavé ženy. Ne každý den chceme mít v uších ozdoby velkých rozměrů. I extravagantní žena bude mít ráda po ruce alespoň jedny kroužky pro dny, kdy chce mít menší, přesto viditelné, náušnice. Kroužky nejsou jen pro všechny ženy, určitě víte, že je běžné vidět i muže s kroužkem v uchu.

Kruhy téměř pro všechny ženy

Kruhy mohou působit vášnivě, sexy i dravě. Stejně tak s nimi můžete vypadat nevtíravě a ležérně. Variant s kruhovými náušnicemi je opravdu spousta. A hodí se vám ke všemu, na co si vzpomenete. Je pravdou, že v případě velkých kruhových náušnic je dobré se trochu zamyslet nad volbou účesu, aby správně vynikly.

Krátké vlasy či vlasy vyčesané do vysokého culíku jsou ke kruhům ideální. Ale kruhy vykukující částečně zpoza rozpuštěných vlasů také nevypadají zle. Hlavně je velkou výhodou i větších náušnic kruhů to, že sedí vlastně ke všem tvarům obličeje. Hranatý obličej zjemní, s kulatým obličejem jsou v souladu. Kruhy nebude nosit nakonec jedině ta žena, která zkrátka nemá ráda větší než malé náušnice. Taková žena zůstane jen u kroužků.

A z jakého materiálu chtít kruhové náušnice?

Kruhy jsou tedy vůbec nejoblíbenější tvar mezi náušnicemi. A nejoblíbenější materiál kruhových náušnic? Nejčastěji ženy volí kruhy z chirurgické oceli. Obzvláště u větších či masivních kruhových náušnic je rozdíl ceny mezi zlatem a stříbrem na jedné straně a chirurgickou ocelí na druhé straně markantní. A je také rozdíl v odolnosti, kruhy z chirurgické oceli jsou na tom s odolností nejlépe. U mladých slečen jsou také oblíbené náušnice kruhy z bižuterie. A zatímco dříve šly na dračku hlavně klasické kruhy, nyní už ženy hodně experimentují s délkou, zdobením i šířkou.

Zkoušela jste zatím jen klasické kruhy nebo menší kroužky? Určitě si projděte naši nabídku a uvidíte, že je nejvyšší čas udělat ve vaší šperkovnici místo pro další kruhy. Možná i několikeré. Kruhy z chirurgické oceli zdobené kameny nebo kruhy z pozlacené chirurgické oceli jsou totiž neodolatelné.


Kruh je mimo jiné symbolem věčnosti a ocelové kruhy vám velmi pravděpodobně i věčně vydrží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.