Perly – věčné a velmi ženské téma

Perly se prolínají jako ozdoba šperků staletími. Perlový náhrdelník je už v podstatě nesmrtelný pojem. A v dnešní době si žena může dovolit mít perly všude. Jejich syntetická obdoba je cenově dostupná všem. Perly vsazené do chirurgické oceli tak zvládne každá peněženka. Záleží jen na vašem vkusu a také příležitosti, jestli zvolíte perlové krupobití nebo jen jednu skvostnou perlu.

Jak nosit perly?

Perly jsou opravdovým ztělesněním ženství. Nejčastěji je tak nosíme k romantickým či žensky působícím oděvům. Vyložená milovnice perel však může nosit třeba jemné náušnice s perlou i ke sportovnímu outfitu. Ale zdobný perlový náhrdelník by například ke sportovnímu triku s nápisy působil nevhodně až směšně.

Naproti tomu jednoduchý řetízek s perlou můžete zvolit i k jednobarevnému triku. S halenkou či kostýmkem to sice bude působit úplně jiným dojmem, ale o to s perlami jde: můžete využít hry efektů. Pokud se chystáte na ples nebo firemní večírek, tak vás perlové doplňky nemohou zklamat. Stačí odhalený dekolt, vyčesané vlasy, k tomu přidejte jen perlový náhrdelník s ocelovým náramkem a rázem se z vás stane femme fatale.

Proč Bereme perly „všemi deseti“?

Předně jsou perly nestárnoucí klasikou. Skoro se zdá, že jsou „neokoukatelné“. Nikdy neomrzí a nikdy s nimi nešlápnete vedle, pokud tedy máte alespoň elementární vkus a nebudete je nosit s naprosto nevhodnými kousky. Ženy, které mají smysl pro detail, dokážou vhodným skloubením perel s outfitem vyčarovat úžasné kombinace. Perly jsou také odedávna symbolem luxusu a je příjemné se rozmazlovat pocitem výjimečnosti. Skvělé je také perly darovat, traduje se, že to nosí obdarovanému štěstí.

S nákupem perel neváhejte

Nedokážeme najít jediný důvod, proč si pár perlových šperků nepořídit. Perly vás rozsvítí a možná i opticky umažou pár let. Můžete zvolit různé barvy, ač nejčastěji vyhledávané jsou světlé perly, většinou bílé či krémové. Perly ve špercích jsou různých velikostí. Velké perly se určitě více zalíbí extravagantním ženám. Romantické typy ocení menší perličky, popřípadě šperky s jednou perlou. A to je právě fantastické: perly jsou nádherné a nepřehlédnutelné, ať už je z nich šperk vyrobený celý, nebo když je ozdoben jen jednou, zato famózní, perlou. A co je důležité – perly nestárnou! To znamená, že perlový šperk, který si pořídíte ve dvaceti, se stejnou grácií vynosíte i v šedesáti.


Takže už dále neváhejte a užijte si při otevření vaší šperkovnice stejný pocit jako malá mořská víla, když si vylovila perly přímo z mušle.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.