Módní hit: americké zapínání – náhrdelníky a náramky na míru

Chirurgickou ocel s americkým zapínáním vám upravíme na míru. Vše je v ceně šperku – jako jediní vám přinášíme tuto výhodu bez poplatku.

Americké zapínání: kdo vyzkouší, nechce už jinak

Americké zapínání na ocelových náhrdelnících a náramcích je nyní obrovský módní hit. Má zajímavý design a je většinou jednodušší než klasické zapínání. Je tvořeno ze dvou dílů: kruhového otvoru a tyčinky, která se provléká oním otvorem. Tento jednoduchý princip je rovněž velmi praktický a bezpečný. Náhrdelník s americkým zapínáním se vám samovolně nerozepne.

Screenshot_27 Screenshot_28 Screenshot_26 Screenshot_30

Délka řetízku přesně na míru – v topšperku zdarma!

Hlavní výhodou amerického zapínání řetízků je nastavení jeho délky přesně podle Vašich představ. Náramky na ruku či náhrdelníky si tak podle potřeby můžete nechat zkrátit či prodloužit, i když jde o chirurgickou ocel. Kroužek s tyčinkou se dá různě posunovat po jednotlivých článcích řetízku, čímž získáte nádherné rozpětí možností délek šperku. Jako jediný e-shop se šperky Vám tuto úpravu poskytujeme jako bonus k nákupu; stačí jen svůj požadavek vyslovit. :-)

K náhrdelníku z chirurgické oceli si můžete pořídit nějaký zajímavý ocelový přívěsek. Náhrdelník s přívěskem bude kompletní, když si jej zabezpečíte právě americkým zapínáním. Přívěsek se může navléct na kroužek tohoto zapínání, a tím získáte opravdu neotřelou kombinaci. Americký typ zapínání na řetízcích a náhrdelnících se hodí i k pohodovým jednoduchým outfitům, kterým dodá šmrnc a zajímavost.

Screenshot_23 Screenshot_24 Screenshot_25 Screenshot_36

Jakmile vyzkoušíte tuto módní novinku, šperky bez amerického zapínání už vám možná budou připadat zastaralé. :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.