Den učitelů

 

V České republice je den učitelů už za rohem, tedy 28. března, a to proto, že se tento den narodil náš velikán Jan Ámos Komenský. Toť ale z memorování vše, nejsme ve škole. Co takhle dát najevo třídní nebo někomu z kantorů, že má naše sympatie? Nemusíte hned hledat ta správná slova, nechte za sebe hovořit nějaký nevšední dárek...

VYHNĚTE SE OBVYKLÉ KVĚTINOVÉ SMRŠTI, DARUJTE ŠPERK!

Ke dni učitelů je výborný nápad darovat šperk. Díky tomu si vás může učitelka vždy připomenout, čímž je šperk vhodnější než květina. Šperk můžete učitelce darovat 28. března, ale když to nestihnete, tak třeba i v říjnu na celosvětový den učitelů (5. 10.). Alespoň tím učitelce ukážete, jak se vyznáte. Dalším vhodným dnem pro darování šperku je předávání vysvědčení na konci roku.

PÁR JEDNODUCHÝCH TIPŮ, JAKÝ ŠPERK VYBRAT

S učitelkou trávíte každý všední den, tak její vkus, alespoň orientačně, určitě znáte. Pokud nenosí žádné šperky, i tak bude určitě nadšená třeba z jemného ocelového řetízku na krk a začne jej nosit. Stejně tak je možné pořídit decentní náramek. I když o své učitelce můžete vědět spoustu věcí, většinou neznáte její zdravotní stav a případné alergie. Kdybyste si nebyli naprosto jistí, že nosí stříbro, doporučujeme volit šperky z oceli. Tím se problému s možnou alergií na jiný kov vyhnete. Oproti bižuterii jí zase ocelový šperk vydrží věčně. A o to, aby na vás měla památku, vám jde především.

Všimněte si také, zda vaše učitelka nosí náušnice a hlavně, zda má vůbec propíchnuté ušní lalůčky. Když dospělá žena nemá propíchnuté uši, znamená to, že z nějakého důvodu náušnice nosit nechce a většinou to už „na stará kolena“ nezmění. V takovém případě rozhodně nekupujte náušnice a zaměřte se spíše na ocelové náhrdelníky a náramky. U prstenu by bylo velice těžké odhadnout velikost, takže to není rozumná volba.

A JEDEN KORÁLKOVÝ EXTRATIP!

Protože má jít o dárek od třídy, nemusíte se striktně držet pravidel a napodobovat její oblíbené šperky. Vhodné je i koupit něco, co jí připomene, že je to dárek od jejích žáků. Že je to vlastně ocenění od těch, kvůli kterým toto povolání vykonává. Klidně tak můžete volit korálkové šperky. Jsou nádherné a velice snadno vaši třídu připomenou učitelce i po letech. Když nakoupíte samostatné korálky a náramek, můžete poskládat unikátní šperk. Myslíme si, že to musí potěšit každou učitelku, když uvidí tu snahu a práci, kterou jste si s tím dali. A je-li vám milejší darovat šperk na krk, vyberte si korálek, který vám k dané učitelce sedí nejvíce. Pak už jen pořiďte ocelový náhrdelník nebo řetízek na krk a máte hotovo.

Screenshot_14 170207 Ocelovy privesek pandora style 3 170207 Ocelovy naramek pandora style 3 170207 Ocelovy privesek pandora style 6
Abychom nediskriminovali, pro učitele muže máme taky nějaký klenot

Možná je váš učitel nejen sympaťák, ale i fešák. Pak jistě ocení nějaký pánský náramek z pevné chirurgické oceli či jiný pánský ocelový doplněk. Kdyby jej například v tělocviku nemohl nosit neustále, může se mu hodit třeba na maturák.

Screenshot_15 Screenshot_16 Screenshot_17
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.