Módní blog

Proč jsou kruhy stále tak oblíbené

Kruh je považován za mystický tvar a možná i díky nějakému kouzlu se mu podařilo získat takovou dlouhodobou oblibu. Spíše se ale staly kruhové náušnice tolik oblíbené pro svou univerzální slušivost. Náušnice kruhy jsou také velice variabilní. S kruhy se můžete vyřádit, navíc u nás v e-shopu jsou kruhy z chirurgické oceli za velice příznivé ceny.

Zdá se vám, že je kruh jednotvárný?

Náušnice kruhy právě nikdy jednotvárné nejsou. Tenké nezdobené kruhy jsou označovány jako klasika, nicméně ani zde není tak jednoznačný výsledek. Mohou to totiž být malé kroužky, středně velké kruhy, nebo dokonce kruhy obrovských rozměrů, které jsou velmi extravagantní. A s variabilitou nekončíme jen u velikosti.

Kruhové náušnice mají také různou šířku od těch tenkých až po vysloveně masivní kruhy. Dále mohou být kruhové náušnice zdobené kameny po celém obvodu, nebo jedním kamenem či přívěskem pro jemnější efekt. Nemusí být ani z hladkého kovu, mohou být zdobené různými rytinami.

Kroužky pro všechny ženy

Jsou ženy, které se bojí experimentovat, protože si nejsou jisté, jaké náušnice by jim slušely. Menší kroužky z chirurgické oceli sluší všem typům žen, nezáleží na tvaru obličeje ani délce vlasů. Samozřejmě, pokud mají být menší náušnice u dlouhovlásek vidět, je potřeba vlasy vyčesat, nebo dát za uši. I ocelové kroužky mají spoustu variant, od malinkých a jednoduchých až po širší a třeba i zdobené kroužky.

Kroužky z chirurgické oceli jsou však vždy dostatečně výrazné na to, abyste si nepřipadala neozdobená. Kroužky z oceli nevolí jen ostýchavé ženy. Ne každý den chceme mít v uších ozdoby velkých rozměrů. I extravagantní žena bude mít ráda po ruce alespoň jedny kroužky pro dny, kdy chce mít menší, přesto viditelné, náušnice. Kroužky nejsou jen pro všechny ženy, určitě víte, že je běžné vidět i muže s kroužkem v uchu.

Kruhy téměř pro všechny ženy

Kruhy mohou působit vášnivě, sexy i dravě. Stejně tak s nimi můžete vypadat nevtíravě a ležérně. Variant s kruhovými náušnicemi je opravdu spousta. A hodí se vám ke všemu, na co si vzpomenete. Je pravdou, že v případě velkých kruhových náušnic je dobré se trochu zamyslet nad volbou účesu, aby správně vynikly.

Krátké vlasy či vlasy vyčesané do vysokého culíku jsou ke kruhům ideální. Ale kruhy vykukující částečně zpoza rozpuštěných vlasů také nevypadají zle. Hlavně je velkou výhodou i větších náušnic kruhů to, že sedí vlastně ke všem tvarům obličeje. Hranatý obličej zjemní, s kulatým obličejem jsou v souladu. Kruhy nebude nosit nakonec jedině ta žena, která zkrátka nemá ráda větší než malé náušnice. Taková žena zůstane jen u kroužků.

A z jakého materiálu chtít kruhové náušnice?

Kruhy jsou tedy vůbec nejoblíbenější tvar mezi náušnicemi. A nejoblíbenější materiál kruhových náušnic? Nejčastěji ženy volí kruhy z chirurgické oceli. Obzvláště u větších či masivních kruhových náušnic je rozdíl ceny mezi zlatem a stříbrem na jedné straně a chirurgickou ocelí na druhé straně markantní. A je také rozdíl v odolnosti, kruhy z chirurgické oceli jsou na tom s odolností nejlépe. U mladých slečen jsou také oblíbené náušnice kruhy z bižuterie. A zatímco dříve šly na dračku hlavně klasické kruhy, nyní už ženy hodně experimentují s délkou, zdobením i šířkou.

Zkoušela jste zatím jen klasické kruhy nebo menší kroužky? Určitě si projděte naši nabídku a uvidíte, že je nejvyšší čas udělat ve vaší šperkovnici místo pro další kruhy. Možná i několikeré. Kruhy z chirurgické oceli zdobené kameny nebo kruhy z pozlacené chirurgické oceli jsou totiž neodolatelné.


Kruh je mimo jiné symbolem věčnosti a ocelové kruhy vám velmi pravděpodobně i věčně vydrží.

Perly – věčné a velmi ženské téma

Perly se prolínají jako ozdoba šperků staletími. Perlový náhrdelník je už v podstatě nesmrtelný pojem. A v dnešní době si žena může dovolit mít perly všude. Jejich syntetická obdoba je cenově dostupná všem. Perly vsazené do chirurgické oceli tak zvládne každá peněženka. Záleží jen na vašem vkusu a také příležitosti, jestli zvolíte perlové krupobití nebo jen jednu skvostnou perlu.

Jak nosit perly?

Perly jsou opravdovým ztělesněním ženství. Nejčastěji je tak nosíme k romantickým či žensky působícím oděvům. Vyložená milovnice perel však může nosit třeba jemné náušnice s perlou i ke sportovnímu outfitu. Ale zdobný perlový náhrdelník by například ke sportovnímu triku s nápisy působil nevhodně až směšně.

Naproti tomu jednoduchý řetízek s perlou můžete zvolit i k jednobarevnému triku. S halenkou či kostýmkem to sice bude působit úplně jiným dojmem, ale o to s perlami jde: můžete využít hry efektů. Pokud se chystáte na ples nebo firemní večírek, tak vás perlové doplňky nemohou zklamat. Stačí odhalený dekolt, vyčesané vlasy, k tomu přidejte jen perlový náhrdelník s ocelovým náramkem a rázem se z vás stane femme fatale.

Proč Bereme perly „všemi deseti“?

Předně jsou perly nestárnoucí klasikou. Skoro se zdá, že jsou „neokoukatelné“. Nikdy neomrzí a nikdy s nimi nešlápnete vedle, pokud tedy máte alespoň elementární vkus a nebudete je nosit s naprosto nevhodnými kousky. Ženy, které mají smysl pro detail, dokážou vhodným skloubením perel s outfitem vyčarovat úžasné kombinace. Perly jsou také odedávna symbolem luxusu a je příjemné se rozmazlovat pocitem výjimečnosti. Skvělé je také perly darovat, traduje se, že to nosí obdarovanému štěstí.

S nákupem perel neváhejte

Nedokážeme najít jediný důvod, proč si pár perlových šperků nepořídit. Perly vás rozsvítí a možná i opticky umažou pár let. Můžete zvolit různé barvy, ač nejčastěji vyhledávané jsou světlé perly, většinou bílé či krémové. Perly ve špercích jsou různých velikostí. Velké perly se určitě více zalíbí extravagantním ženám. Romantické typy ocení menší perličky, popřípadě šperky s jednou perlou. A to je právě fantastické: perly jsou nádherné a nepřehlédnutelné, ať už je z nich šperk vyrobený celý, nebo když je ozdoben jen jednou, zato famózní, perlou. A co je důležité – perly nestárnou! To znamená, že perlový šperk, který si pořídíte ve dvaceti, se stejnou grácií vynosíte i v šedesáti.


Takže už dále neváhejte a užijte si při otevření vaší šperkovnice stejný pocit jako malá mořská víla, když si vylovila perly přímo z mušle.

Módní hit: americké zapínání – náhrdelníky a náramky na míru

Chirurgickou ocel s americkým zapínáním vám upravíme na míru. Vše je v ceně šperku – jako jediní vám přinášíme tuto výhodu bez poplatku.

Americké zapínání: kdo vyzkouší, nechce už jinak

Americké zapínání na ocelových náhrdelnících a náramcích je nyní obrovský módní hit. Má zajímavý design a je většinou jednodušší než klasické zapínání. Je tvořeno ze dvou dílů: kruhového otvoru a tyčinky, která se provléká oním otvorem. Tento jednoduchý princip je rovněž velmi praktický a bezpečný. Náhrdelník s americkým zapínáním se vám samovolně nerozepne.

Screenshot_27 Screenshot_28 Screenshot_26 Screenshot_30

Délka řetízku přesně na míru – v topšperku zdarma!

Hlavní výhodou amerického zapínání řetízků je nastavení jeho délky přesně podle Vašich představ. Náramky na ruku či náhrdelníky si tak podle potřeby můžete nechat zkrátit či prodloužit, i když jde o chirurgickou ocel. Kroužek s tyčinkou se dá různě posunovat po jednotlivých článcích řetízku, čímž získáte nádherné rozpětí možností délek šperku. Jako jediný e-shop se šperky Vám tuto úpravu poskytujeme jako bonus k nákupu; stačí jen svůj požadavek vyslovit. :-)

K náhrdelníku z chirurgické oceli si můžete pořídit nějaký zajímavý ocelový přívěsek. Náhrdelník s přívěskem bude kompletní, když si jej zabezpečíte právě americkým zapínáním. Přívěsek se může navléct na kroužek tohoto zapínání, a tím získáte opravdu neotřelou kombinaci. Americký typ zapínání na řetízcích a náhrdelnících se hodí i k pohodovým jednoduchým outfitům, kterým dodá šmrnc a zajímavost.

Screenshot_23 Screenshot_24 Screenshot_25 Screenshot_36

Jakmile vyzkoušíte tuto módní novinku, šperky bez amerického zapínání už vám možná budou připadat zastaralé. :-)

Den učitelů

 

V České republice je den učitelů už za rohem, tedy 28. března, a to proto, že se tento den narodil náš velikán Jan Ámos Komenský. Toť ale z memorování vše, nejsme ve škole. Co takhle dát najevo třídní nebo někomu z kantorů, že má naše sympatie? Nemusíte hned hledat ta správná slova, nechte za sebe hovořit nějaký nevšední dárek...

VYHNĚTE SE OBVYKLÉ KVĚTINOVÉ SMRŠTI, DARUJTE ŠPERK!

Ke dni učitelů je výborný nápad darovat šperk. Díky tomu si vás může učitelka vždy připomenout, čímž je šperk vhodnější než květina. Šperk můžete učitelce darovat 28. března, ale když to nestihnete, tak třeba i v říjnu na celosvětový den učitelů (5. 10.). Alespoň tím učitelce ukážete, jak se vyznáte. Dalším vhodným dnem pro darování šperku je předávání vysvědčení na konci roku.

PÁR JEDNODUCHÝCH TIPŮ, JAKÝ ŠPERK VYBRAT

S učitelkou trávíte každý všední den, tak její vkus, alespoň orientačně, určitě znáte. Pokud nenosí žádné šperky, i tak bude určitě nadšená třeba z jemného ocelového řetízku na krk a začne jej nosit. Stejně tak je možné pořídit decentní náramek. I když o své učitelce můžete vědět spoustu věcí, většinou neznáte její zdravotní stav a případné alergie. Kdybyste si nebyli naprosto jistí, že nosí stříbro, doporučujeme volit šperky z oceli. Tím se problému s možnou alergií na jiný kov vyhnete. Oproti bižuterii jí zase ocelový šperk vydrží věčně. A o to, aby na vás měla památku, vám jde především.

Všimněte si také, zda vaše učitelka nosí náušnice a hlavně, zda má vůbec propíchnuté ušní lalůčky. Když dospělá žena nemá propíchnuté uši, znamená to, že z nějakého důvodu náušnice nosit nechce a většinou to už „na stará kolena“ nezmění. V takovém případě rozhodně nekupujte náušnice a zaměřte se spíše na ocelové náhrdelníky a náramky. U prstenu by bylo velice těžké odhadnout velikost, takže to není rozumná volba.

A JEDEN KORÁLKOVÝ EXTRATIP!

Protože má jít o dárek od třídy, nemusíte se striktně držet pravidel a napodobovat její oblíbené šperky. Vhodné je i koupit něco, co jí připomene, že je to dárek od jejích žáků. Že je to vlastně ocenění od těch, kvůli kterým toto povolání vykonává. Klidně tak můžete volit korálkové šperky. Jsou nádherné a velice snadno vaši třídu připomenou učitelce i po letech. Když nakoupíte samostatné korálky a náramek, můžete poskládat unikátní šperk. Myslíme si, že to musí potěšit každou učitelku, když uvidí tu snahu a práci, kterou jste si s tím dali. A je-li vám milejší darovat šperk na krk, vyberte si korálek, který vám k dané učitelce sedí nejvíce. Pak už jen pořiďte ocelový náhrdelník nebo řetízek na krk a máte hotovo.

Screenshot_14 170207 Ocelovy privesek pandora style 3 170207 Ocelovy naramek pandora style 3 170207 Ocelovy privesek pandora style 6
Abychom nediskriminovali, pro učitele muže máme taky nějaký klenot

Možná je váš učitel nejen sympaťák, ale i fešák. Pak jistě ocení nějaký pánský náramek z pevné chirurgické oceli či jiný pánský ocelový doplněk. Kdyby jej například v tělocviku nemohl nosit neustále, může se mu hodit třeba na maturák.

Screenshot_15 Screenshot_16 Screenshot_17

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.