Náušnice pro časté nošení

Ocel je velice odolný materiál

Chirurgická ocel je pevná, hezky se leskne a nepodléhá žádným vlivům. Náušnice z chirurgické oceli, i když je nosíte často, zůstanou krásné velice dlouhou dobu. Navíc za ně neutratíte žádnou přemrštěnou částku, proto jsou dnes tak oblíbeným materiálem.  

Investice do šperků z chirurgické oceli se vám jednoznačně vyplatí

18

Náušnice s kamínky nebo bez?

Pro dámy, které si nechtějí náušnice sundávat na spaní, nebo koupání, jsou samozřejmě náušnice bez kamínků daleko životnější. Nehrozí vypadnutí krystalku při koupání, případném vrtění se na polštáři, když nepřichází hezký sen, nebo se Vám nedaří usnout.

Oblékání různých svetrů a šál, zvláště v zimním období, může být taky pěkný zádrhel. Některá zapínání náušnic se ráda zaseknou, proto doporučujeme delší náušnice nosit v letní sezónu, nebo v období plesových sezón. Předejdete tak hned dvěma nepříjemnostem, ztrátě náušnice a očku na oblíbené šále.

U oceli i stříbra záleží na typu náušnic a zapínání

Pro tyto potřeby jsou ideální jednoduché typy náušnic:

Screenshot_6  Z-oceli-nausnice-468-kulicky_1  Screenshot_11  Screenshot_12

 

Pro časté, tedy běžné denní nošení, můžeme samozřejmě doporučit i náušnice s kamínky, avšak i zde je zapotřebí vybrat ten správný typ.

Vhodnými kandidáty jsou tyto ocelové náušnice
 Screenshot_4  Z-oceli-nausnice-656-pozlacene  Screenshot_10  Screenshot_9  Ocelove nausnice 069

 

Samozřejmě většinu šperků i náušnic z naší nabídky můžete nosit denně, avšak některé je pak vhodné na noc či při kontaktu z vodou odložit, aby neztratily svůj půvab zbytečnou absencí zářivých kamínků. Také je vhodné čas od času všechny náušničky vyčistit, aby opět nabraly svou krásu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.